Sok z noni

W dzisiejszych czasach wiele osób przyznaje, że w swoim życiu potrzebuje substancji, które pomagają im utrzymać taki poziom zdrowia oraz aktywności, jakie są wymagane, by mogli sprostać swoim codziennym obowiązkom. Warto sięgać zatem po substancje naturalne, których pozytywne działanie zostało udowodnione. Jest nią na przykład sok z noni.
Morinda citrifolia, bo to o niej mowa, występuje na terenach Polinezji, Malezji, Australii i na południowym wschodzie Azji. Ze względu na jej holistyczny wpływ na nasz organizm, sok z jej owoców nazywany jest „aspiryną przyszłości”.

Sok z noni na raka – przeczytaj o właściwościach

A kto powinien sięgać po sok z owoców noni?
Warto, by były to osoby żyjące w stresie, od których wymaga się pełnej mobilizacji fizycznej i psychicznej przez całą dobę. Wykazano również, że sok z noni zapobiega miażdżycy, poprawiając nasz profil lipidowy. Poprzez swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze doskonale sprawdzi się podczas kuracji zakażeń przewodu pokarmowego, wywołanych przez różne drobnoustroje. Co więcej, sok z noni wykazuje działanie przeciwnowotworowe, hamując proces transformacji zdrowych komórek w komórki nowotworowe. Warto zatem, abyśmy sami przetestowali ten suplement i przekonali się, co dobrego może zrobić dla naszego organizmu!

Dodaj komentarz